6163
page-template-default,page,page-id-6163,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Hakkımızda

GM Lift Makina Anonim Şirketi olarak, bölgesel başlattığımız hizmet ağımızı bugün yurdumuzun her bir köşesine kadar ulaştırmayı başardık. Kuruluşumuzdan bugüne her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendimize görev edindik. 20 yılı aşkın süredir hiç taviz vermeden tüm ürünlerimizi EC Direktiflerine ve yönetmeliklere uygun geliştiriyor, güvenlik testlerine tabi tutuyoruz.

Yenilikçi, pratik ve amaç odaklı çözümlerle yıllardır sektörün en çok tercih edilen adresi olmaya devam ediyoruz. GM Lift olarak ülkemizin 81 iline satış, montaj ve servis hizmeti vererek Türkiye’nin en büyük yük lifti tedarik ve servis ağı olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Ülkemizin sektöründe önde gelen lider firmalarına çözüm ortaklığı yapıyoruz. Biliyoruz ki kalıcı başarı ancak memnun müşterilerden ve kaliteli, güvenli üretimden geçer.

×

 

Hoşgeldiniz,

Size Yardımcı Olmak İçin Çevrimiçiyiz.

×